Get Adobe Flash player

Solberg nem indul a világbajnokságon 2013-ban

Petter Solberg bejelentette, nem vesz részt a jövő évi rali világbajnokságon.


Bővebben...

 

Hírek a Skodától

A WRC-re váltó Hanninen helyére érkező Lappi a WRC 2-ben, Kopecky az ERC-n fog részt venni 2013-ban.

 

Bővebben...

 

WRC vagy WTCC, ez itt a kérdés: a Subaru visszatér

A rali világbajnokság korábbi ikonikus márkája, a Subaru novemberben dönt arról, hogy melyik szakágban tér vissza az autósportba.

   

Bővebben...

 

Ralliart Italy Cup

Új sorozat indul a rali világbajnokság keretein belül.

 

Bővebben...

 

A Ford és a számok

A rali világbajnokságról a 2012-es szezon végén kivonuló Ford nem akármilyen örökséget hagy maga után.


Bővebben...

 

A 2013-as Európa-bajnoki versenynaptár – átdolgozva

13 futam aszfalton, murván és havon

 

Bővebben...

 

A szervezők sürgetik az FIA-t az időmérő rendszer ügyében

A rali világbajnoki futamok szervezői felszólították a Nemzetközi Autósport Szövetséget arra, hogy jövőre is a Stage One Technology biztosítsa a kulcsfontosságú időmérő és nyomonkövető rendszert.

Bővebben...

 

A rali Európa-bajnokság 2013-as versenynaptára

Az Eurosport Events nyilvánosságra hozta a 2013-as rali Európa-bajnokság versenynaptárának tervezetét.

 

Bővebben...

 

Rallylegend 2012 - beharangozó

Ezen a hétvégén, azaz október 11-14. között rendezik meg San Marinóban a 10. Rallylegendet. Jubileumi versenyhez megfelelő körítés dukál, meglepetésekben nem lesz hiány a versenyen.

 

Bővebben...

 

Újdonságok Franciaországból

Terítéken a Citroen DS3 S2000, valamint a Citroen és a Renault R5-ös autói

 

Bővebben...